top of page

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE

Princípom ošetrenia je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novo tvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože. Pri ošetrení sa koža rovnomerne zahreje bez poškodenia jej povrchovej vrstvy. Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá asi 25 minút a ošetrený klient(ka) sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. Samozrejme, že ošetrenie nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting.

Ošetrenie zahŕňa:

• Kompletné odlíčenie pleti

• Aplikácia séra

• Použitie rádiofrekvencie

• Sérum

• Maska – podľa typu pleti

• Denný krém

• Očný krém

Doporučená frekvencia ošetrení:

6- 10x; 1 x týždenne

Kontraindikácie:

• Kardiostimulátor

• osoby s veľkými metalickými implantátmi

• počas gravidity

• vážne formy diabetes

• pri flebopatiach a kolagenoplatiach

• závažné kardiovaskulárne ochorenia

• vysoký krvný tlak

• počas terapie retinoidmi

• dermatitída, infekčné ochorenie pokožky

  pri čerstvých poraneniach pokožky

 

Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti je najdôležitejšou a najžiadanejšou procedúrou v starostlivosti o pleť. Len pravidelným hĺbkovým čistením získate zdravú, čistú, hydratovanú pokožku.

Pri hĺbkovom čistení pleti je možné si vybrať čistenie ultrazbukom – SKIN SCRUBBEROM alebo klasické – mechanické čistenie. Odporúčam čistenie ultrazvukom a následne klasické dočistenie. Hĺbkové čistenie pleti zahŕňa:

  • Povrchové čistenie pleti,

  • kompresný bahenný zábal + nahrievanie infra lampou, alebo zmäkčovač,

  • ultrazvukový peeling pomocou SKIN SCRUBBER + mechanické čistenie,

  • bahenná maska,

  • použitie hydratačného krému.
     

Procedúra trvá asi 60 minút (podľa typu pleti).

SCIN SCRUBBER

• bezbolestné hĺbkové čistenie

• patrí k najvyhľadávanejším prístrojom v kozmetike.

• alebo ultrazvukový peeling má niekoľko predností, ktoré ocení každý klient

• Bezbolestne čistí pokožku povrchovo aj hĺbkovo.

• Každopádne uľahčí asi najnepríjemnejší kozmetický úkon, ktorým je hĺbkové čistenie

• Veľmi účinne a špeciálne pôsobí na neestetické javy na pokožke

• Pomáha revitalizovať pokožku

 

Scin scrubber Prístroj vykonáva niekoľko funkcií:

Exfoliácia: povrchový peeilng, ktorého hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, exfoliácia. odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov z povrchu pokožky.

 

Cleansing: Hĺbkové čistenie je to homogénne čistenie pokožky tak povrchovo ako aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie. V niektorých prípadoch je to dokonalá náhrada za klasické manuálne hĺbkové čistenie. Pleť po hĺbkovom čistení nie je podráždená. Čiastočne táto funkcia – cleansing – pomáha aj pri pigmentových škvrnách vďaka svojim bieliacim účinkom.

Tonizácia: Pri tejto funkcií sa využíva mikromasážny účinok ultrazvukovej sondy. Revitalizuje a dynamizuje pokožku a viditeľné výsledky sú hlavne pri vráskach. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, okysličenie buniek a penetrácia účinných látok.

ImageLifting a vpravovanie látok: Je to aktívna kombinácia ultrazvuku a ionoforézy na vpravovanie účinných látok. Ak sa vhodne zvolí produkt , dochádza hneď po prvom sedení k výraznej hydratácií a k zjemneniu vrások.

 

Chemický peeling

Štandardný proces regenerácie kožných buniek pri normálnej pleti trvá 28 dní. S pribúdajúcim vekom sa tento proces spomaľuje, objavujú sa vrásky, pigmentové a starecké škvrny, jazvy, kožné lézie a iné kožné poruchy. Koža sa uvoľní, stratí pružnosť a pevnosť, tvoria sa vrásky.

Účinná exfoliácia formou následných kozmetických procedúr poskytuje riešenie týchto problémov. AHA Complex prípravky obsahujú AHA ovocné kyseliny, aktívne látky z hrozna, papáje, ananásu a citrónu s výrazným protizápalovým a antioxidačným účinkom a BHA kyselinu salicylovú. Sú vhodné na šetrné exfoliačné ošetrenie všetkých typov pleti formou kozmetických procedúr, bez následného agresívneho začervenania pleti a bolesti. 

AHA Complex peeling ovocnými kyselinami požívame v prípade, ak chceme:

vyhladiť a korigovať vrásky, zmenšiť rozšírené póry, regulovať kožný maz, zmierniť nedokonalosti pleti (fľaky, pigmentové škvrny), zlepšiť pružnosť, pevnosť pokožky a harmonizovať jej farebný tón, aktivovať obnovu buniek.

Mezoterapia

Mezoterapia je procedúra, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzhľad. V závislosti od potreby klienta sa do pokožky rovnomerne dermapenom aplikuje široké spektrum mezoterapeutikých sér, ktoré sú obohatené o rastové faktory, minerálne látky, vitamíny, peptidy, nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú. Práve kyselina hyalurónová, ktorá sa v našom tele vyskytuje prirodzene, na seba viaže vodu. Keďže vekom sa tvorí menej kyseliny hyalurónovej, výsledkom je dehydrovaná, zostarnutá pokožka. Týmto spôsobom sa aktivuje tvorba kolagénu a elastinu a následuje kaskáda omladzujúcich procesov.

Depilácia

Depilácia teplým voskom slúži na dočasné odstránenie chĺpkov aj s korienkami z pokožky. Takto ošetrené miesta vydržia bez chĺpkov 3-4 týždne. Teplým voskom sa dá depilovať takmer každá ľubovoľná časť nielen ženského ale aj mužského tela. V našom salóne štandardne depilujeme u mužov: chrbát, hruď, podpazušie, ruky aj nohy. U žien ponúkame okrem depilácie celého tela aj depiláciu tváre,nôh,rúk, podpazušia a bikín.

Parafínový zábal na ruky

Parafínová kúpeľ je to najlepšie pre vaše ruky. Parafínový kozmetický vosk dodá suchej pokožke hydratáciu a zanechá ju príjemne hebkú. Tiež napomáha k uvoľneniu boľavých kĺbov a svalov na rukách.

 

Ošetrenie s 24K zlatou maskou a peptidovým sérom s čiastočkami 24K zlata

Zlato ovplyvňuje bunkové funkcie a poskytuje pleti novú energiu. Toto napomáha k oživeniu a omladeniu pokožky. Zabraňuje nechceným stratám kolagénu a ovplyvňuje štruktúru elastínu. Klinické testy preukázali ,že ošetrenie maskou s 24 k. zlata dosahuje lepšie a rýchlejšie výsledky než skin resurfacing laser. Zlato vo svojej najčistejšej podobe nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Doprajte vašej pleti luxusné ošetrenie, ktoré vašu pleť hydratuje, rozžiari a dodá jej úžasný lesk.

 

Vodíkové čistenie pleti

Použitie technológie hydrogenácie vody vám poskytuje príležitosti nielen na čistenie pokožky, ale aj na oddialenie procesov starnutia kože. Ďalšia molekula vodíka zachytáva voľné molekuly kyslíka na povrchu kože (voľné radikály) a spája sa do molekuly vody, ktorá je neškodná pre pokožku a telo. Pravidelné ošetrenia týmto prístrojom v sérii poskytuje pôsobivé účinky omladenia a zosvetľovania pokožky. Vďaka špeciálnym hrotom je čistiaci účinok veľmi presný a ošetrenie sa môže vykonávať aj na jemnej a citlivej pokožke.

 

Ošetrenie hlavicou teplo/zima.
Technológia, ktorá využíva zmeny teploty v hlavici. V možnosti nastavenia zvolíme chladenie alebo nahrievanie. Teplotný rozsah horúcej hlavice je 40-55 stupňov Celzia, teplotný rozsah v studenej hlavici je 15-20 stupňov Celzia. Kladivo so studeným efektom stimuluje pokožku k lepšiemu fungovaniu, zlepšuje jej stav, stimuluje činnosť ciev. To vám umožní znížiť podráždenie napríklad po inazívnych ošetreniach ako je derma-pen, alebo aj depilácia. Pomocou teplej strany si dokážeme pokožku zohriať a tak pripraviť na následné kozmetické ošetrenia.

 

Kozmetický ultrazvuk

Kozmetický ultrazvuk kontroluje množstvo a hĺbku účinnej látky vstupujúcej do kože. Ultrazvuk zlepšuje hydratáciu pokožky, výživu a regeneráciu. Prípravky sa dostávajú do hlbokých vrstiev epidermy, čo zabraňuje unikaniu účinných látok z pokožky.

MADEROTERAPIA TVÁRE
Maderoterapia tváre je 100% prírodný spôsob, ako kontúrovať tvár, odstrániť dvojitú bradu, znížiť hĺbku vrások a zjemniť pokožku, eliminovať vačky pod očami. Tajomstvo je v 4 špeciálne navrhnutých drevených prvkoch pre maderoterapiu tváre, ktoré stimulujú cirkuláciu a  produkciu elastínu a kolagénu v koži, zlepšujú krvný obeh, odstraňujú nežiadúci tuk a tak spevňujú a tonizujú pokožku. Tvarujú tvár a tiež krk. Konečným výsledkom je omladená, svieža a pevnejšia pokožka. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné maderoterapiu tváre opakovať aspoň 6x.

Hneď po procedúre je pleť rozžiarená, vypnutá. Dáma si môže dať mejkap a ísť medzi ľudí. Je však veľmi dôležité piť viac vody, keďže je to lymfodrenážna masáž.

História maderoterapie:
Terapia drevom sa praktizuje po stáročia v orientálnych krajinách, kde terapeuti používali drevo prevažne na liečebné účely. V 90. rokoch vyvinul terapeut v Kolumbii novú a jedinečnú metódu pre terapiu dreva, prepracoval nástroje dreva s hladším povrchom a prispôsobil ich estetickým účely. Maderoterapie sa stala celosvetovým synonymom pre Wood Therapy ako novú, revolučnú masážne techniku.

web_IMG_7470
web_IMG_7470

Describe your image

press to zoom
web_IMG_7647
web_IMG_7647

Describe your image

press to zoom
web_IMG_7470
web_IMG_7470

Describe your image

press to zoom
1/2
bottom of page