top of page

TELOVÉ MASÁŽE

MARIA GALLAND

Začiatok unikátneho úspešného príbehu.

Po presťahovaní s otcom do Francúzska v 60-tých rokoch, bola Maria Galland v kroku s duchom času a snažila sa presadiť svoju avantgardnú víziu zachovať mladistvosť krásy a žiary pokožky. Spoločne s dermatológmi, úspešná tanečníčka vyvinula koncept ošetrenia, tak unikátny ako je sama pokožka. A dodnes, to už je o 40 rokov neskôr, tento koncept ošetrenia vytvára štandard v starostlivosti o pleť.

 

Pokožka, „mozaika mimoriadne rozmanitých potrieb“.

V parížskej rezidencii Francúzska otvorila kozmetický poradenský servis, v ktorom ponúkla prispôsobenú „krajčírsky ušitú krásu“. Jej túžbou bolo inovovať. Ako prvá zaviedla kozmeticko – personalizované poradenstvo, ktorým sa snažila vyhovieť pokožke každej ženy. Jednotlivé programy ošetrenia, boli a aj sú zacielené na potreby každej jednotlivej oblasti pokožky. Tie sa stretli s rozsiahlym uznaním a čoskoro madam Maria Galland založila svoje prvé vedecké laboratória a výrobné zariadenia. Po krátkom čase v roku 1962 si otvorila svoj prvý salón krásy na parížskej triede Rue Chateaubriand, kde ponúkala produkty a ošetrenia produkované jej vlastným menom.

 

Vďaka čomu je značka MARIA GALLAND Paris taká výnimočná?

Jedinečná. Náročná. Vzácna. „Mozaika obzvlášť rôznorodých potrieb“. Taká je naša koža. Začiatkom šesťdesiatych rokov toto poznanie umožnilo madam Galland úspešne zavŕšiť jej hľadanie „večnej mladosti“ a bezchybného vzhľadu. Ide o poznanie, z ktorého vychádzala a vychádza „metodika MARIA GALLAND“: presnou analýzou pokožky a osobitným ošetrením každej jednotlivej oblasti kože podľa jednotlivých potrieb sa optimálne zachová krása pokožky. Blahodarné pôsobenie rúk a jemných pohybov odborných kozmetičiek pre značku MARIA GALLAND prináša harmóniu tela, mysle a duše. „Na mieru pripravenú kozmetická starostlivosť“, podobne ako doplňujúce prípravky na ošetrovanie kože určené na použitie doma, možno nájsť vo vybraných kozmetických salónoch, klinikách krásy a v kúpeľoch.

 

MARIA GALLAND – na každú požiadavku, životný štýl a vek.

Dlhodobo overené klasické ošetrenie pomocou masky MODELLING MASK stelesňuje naše motto, platné už po štyri desaťročia až dodnes. Pokožka sa centimeter za centimetrom ošetruje osobitne zvolenými prípravkami. Čomu vďačí za slávu? Tepelný účinok masky zabezpečuje preniknutie aktívnych zložiek hlboko do kože, kde môžu cielene pôsobiť.

 

Veda a výskum – cesta k dokonalo ošetrovanej pokožke.

Kvalita a úsilie o dokonalosť nepoznajú hranice: najmodernejšie výskumné laboratória sústavne vyvíjajú cenné ošetrovacie látky, účinné technológie a revolučné zloženia. Partnerská spolupráca s odbornými kozmetičkami pre značku MARIA GALLAND prispieva k nášmu vnímaniu potrieb dnešných mužov a žien v oblasti starostlivosti o pokožku, ktorá je výrazom ich osobnosti. Na základe toho vznikajú produkty a ošetrenia zodpovedajúce skutočným potrebám spotrebiteľov, ktoré predstavujú súčasné trendy a nastoľujú nové štandardy. Naše nároky na vysokú kvalitu zaručujú, že všetky výrobky sú odskúšané pod dermatologickým dohľadom z hľadiska účinnosti a bezpečnosti a pokožka ich mimoriadne dobre zvláda.

 

MARIA GALLAND dnes

K dnešnému dňu, cez 10.000 salónov krásy, kozmetických fariem (prenajaté priestory – zastúpenia?) a denných kúpeľov vo vyše 40 krajinách používajú produkty a ošetrenia MARIA GALLAND Paris. Úspech je postavený na dlhoročnej tradícii a dôvere k spoločnosti so silný inovačným duchom, ktorá z nej robí jednu z najmodernejších spoločností v odvetví kozmetiky a krásy. Okrem pleťových a telových produktov a ošetrení, nesmierne rôznorodý produktový sortiment MARIA GALLAND k dnešnému dňu zahrňuje sun care radu (opaľovaciu – ochranu pred slnkom?), make-up radu a koncept ošetrenia vyvinutý špeciálne pre mužov – starostlivosť o pleť pre uspokojenie každej potreby.

 

MARIA GALLAND s jej mimoriadnym citom pre detail.

Neustále vytvára „Kozmetiku budúcnosti“, tým oslovuje čoraz viac žien a vďaka tomu je v Európe z hradiska predaja N“

 

Ošetrenia tváre Maria Galland

 • Cocoon Mask ošetrenie

Srdcom kúry, vytvorenej špeciálne pre všetky typy pokožky s cieľom hydratovať, spevniť a predchádzať starnutiu, maximálne osvieženie a oddych. „Jemnosť a energia“, to je zábalová kúra spájajúca zmes jemných dotykov a masáže s technikou akupresúry. Podporuje metabolizmus a bojuje proti škodlivým účinkom stresu v procese starnutia pokožky.

 

 • Cocoon Hydrating

 • Cocoon Activ´age

 • Cocoon Lumin´eclat

 • Cocoon Caviar

 • Cocoon Royal Firming

 • hydratačná zábalová kúra

 • liftingová zábalová kúra

 • rozjasňujúca zábalová kúra

 • regeneračná zábalová kúra

 • kráľovská liftingová kúra

 

Thalasso ošetrenie
Oživujúca hydratačná kúra s morskými riasami. Hnedé riasy z Bretónska dopĺňajú pleti vlhkosť a bojujú proti stresovým faktorom (slnko, chlad, vietor, ktoré tvoria voľné radikály). Pri tomto ošetrení sa využívajú špeciálne koncentráty (kaviárový, hydratačný, okysličujúci, vitamínový, koncentrát s Aha komplexom), ktoré vytvárajú na mieru určené účinky ošetrenia MG. Koncentráty dokonale ladia s potrebami kože, sú bohaté na aktívne zložky, prispôsobujú sa základným masážam a pripravujú pokožku na aplikáciu masiek.

 

„Dokonalá synergia a harmónia“

 • Thalasso Pufifying

 • Thalasso Hydrating​

 • Thalasso Gentle soothing

 • Thalasso Regeneration

 • Thalasso Lumin´eclat

 • Thalasso Caviar

 • čistiaca kúra s morskými riasami

 • oživujúca hydratačná kúra s morskými riasami

 • ukludňujúca kúra s morskými riasami

 • hydratačná kúra s morskými riasami pre zrelú pleť

 • rozjasňujúca kúra s morskými riasami 

 • zpevňujúca kúra s morkými riasami


Mozaiková modelačná metóda

Ošetrenie proti vráskam na mieru klienta, ošetrujeme zónu po zóne aktívnymi látkami , ktorých účinok je podporený unikátnou liftingovou masážou a podporené špeciálnou zahrievacích sadrovou maskou. Doprajte si 90 minut čistého potešenia a zažite ikonické protivráskové ošetrenie s hýčkajúcimi textúrami a aktívniimi látkami, ktoré okamžite prenikajú do pleti. Výsledkom je pôsobivý liftinfový účinok a pleť, ktorá je rozžiarená, zrelaxovaná a revitalizovaná.

IMG_6788
IMG_6788

press to zoom
IMG_6772
IMG_6772

press to zoom
IMG_6788
IMG_6788

press to zoom
1/2
bottom of page